Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našeho e-shopu. Pokud budete pokračovat v prohlížení, s použitím cookies souhlasíte.

02. 05. 2017

Křiklavé legíny jsou IN! Troufnete si na pestrost?

Jste plná energie a potrpíte si na pohodlí? V tom případě vám udělají radost aktuální trendy v podobě sportovního oblečení, křiklavých barev a zajímavých vzorů.

Ve výrazných barvách mezi lidi?

Zapomeňte na tělocvičny a sály, vyrazte za sluníčkem ven. Samozřejmě v trendy outfitu, ve kterém hrají hlavní roli legíny. Výrazné barvy v minulých letech vyžadovaly dostatek odvahy, nicméně dnes se již pohodlně zabydlely mezi trendy, nad kterými nikdo obočí zvedat nebude.

Aktuální trend: pestré oblečení

Díky moderním barevným kombinacím se budete v oblečení nejen dobře cítit, ale také skvěle vypadat. Nabízíme barevné legíny v pestrých barvách a s velmi originálními motivy. Ty si zamilují mladší i starší ženy, které již nebaví módní šeď.

Vybrat si můžete z mnoha originálních kombinací. Mezi žhavé hity patří potisky. Legíny inspirované supehrdiny? Legíny s květinami? Žádný problém! Zajímavé vzory se nebojte nechat vyniknout.

Doporučujeme tyto pestré legíny:

  

 

Pestrost i ve sportu

Výrazné legíny jsou skvělým parťákem do fitka a pro vaše sportovní aktivity. Funkční a prakticky střižené oblečení na sport je přeci základ. Sportovní móda zpravidla nabízí jednoduché oblečení, a proto jsou legíny příjemným zpestřením. Legíny v chladném počasí doplňte o softshelovou bundu, aby vás nepřekvapila dešťová přeháňka. Sportovní styl pod vedením legín vám přináší mnoho možností, jak být sexy.

Jak na míchání barev?

Jak kombinovat barvy v rámci pestrého outfitu? Skvěle se k sobě hodí žlutá a modrá, oranžová a žlutá, zelená a ostře růžová. Móda je o kontrastech a celkovém image. Výrazné legíny s potiskem k sobě již nepotřebují nic dalšího. Vemte si jednobarevné triko a máte hotovo. Ostatně i to je jedna z krásných vlastností pestrých legín. Stanou se středem pozornosti a vy nemusíte přemýšlet nad tím, co ještě vytáhnout ze skříně.