Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našeho e-shopu. Pokud budete pokračovat v prohlížení, s použitím cookies souhlasíte.

13. 03. 2017

Radost z pohybu a perfektní modely? To jsou legíny Adidas!

K tomu, abyste byly oslnivě krásné a hlavně jedinečné, potřebujete dvě věci. Radost ze života a pořádný vohoz. Osobně si myslím, že obojí spolu (alespoň v našem dívčím světě) trochu souvisí. Ptáte se jak?

Na zamračenou náladu bezpečně zabírá sport (a samozřejmě nákupy s holkama J). A nejlépe takový, při kterém se budete cítit pohodlně a doplní vaši denní dávku endorfinů. Že se furt nedokážete odhodlat?

Tak to chce nový sportovní outfit!


Rodinná firma Adidas má téměř 100letou tradici!

Když se nějaká firma udrží na trhu po téměř jedno staletí, už to něco znamená. Kvalitní výrobky neprší z nebe, ale vyžadují poctivou práci. To věděl i zakladatel firmy Adidas, Adolf (Adi) Dassler.

První kroky tehdy ještě neznámé firmy podnikli společně bratři Dasslerové (Rudolf a Adolf) roku 1920. Začínali v malé dílně, kterou si zbudovali z domácí prádelny. Práce jim šla od ruky hlavně díky strojové výrobě, brzy založili firmu a přijali první zaměstnance. Roky letěly, firmy krachovaly i vznikaly, ale bratři Dasslerové jsou pořád u kormidla.

Po nějaké době se však rozcházejí. První z nich, Rudolf Dassler, zakládá konkurenční firmu Puma, Adolf firmu, kterou pojmenovává podle iniciál svého jména – Adidas. Firma se dostává do popředí hned ze startu, díky úspěchům Emila a Dany Zátopkových na olympijských hrách v Helsinkách. Mají na sobě totiž boty z dílny Adidas.

Tajemství tří pruhů – symbolů světové kvality

Zajímá vás, jak vznikly světoznámé tři pruhy? V době poválečné nebyl výběr zboží, jako dnes. Adidas se tehdy specializoval na výrobu sportovní obuvi, kde neměl moc možností na výběr materiálu. Sportovní obuv vypadala od všech firem stejně – bota z tmavé kůže s hnědými koženými proužky na boku. Adi jednoduše chtěl, aby bylo už z dálky jasné, že se jedná o jeho Adidasky. A tak přebarvil proužky na bílo.

Adidas ví, co ženy chtějí – kvalitu, perfektní střih, nápaditost a pohodlí

Historie firmy je dlouhá a dnes už vyrábí veškerý sportovní sortiment včetně doplňků. Když jsme pro Nejlegíny vybírali dodavatele sportovního oblečení, Adidas u nás jednoduše vyhrál na plné čáře. Máme totiž rádi kvalitu a poctivé materiály.

Adidas nás však nadchl i pro další skvělé vlastnosti. Perfektní design a elegantní střihy, materiál, který je nejen kvalitní, ale hlavně příjemný na nošení. Ocenili jsme také dlouhodobou trvanlivost výrobků.

Proč si legíny od Adidas prostě zamilujete?

1. Používají jen špičkové vzdušné materiály, které zaručí komfort při výkonu.

2. Jedinečné střihy a designové prvky vás odliší od ostatních.

3. Můžete se prostě na 100 % spolehnout, že odvedou tu nejlepší práci. Nekompromisně.