Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našeho e-shopu. Pokud budete pokračovat v prohlížení, s použitím cookies souhlasíte.

03. 04. 2017

Motorkářská bohyně – luxusní džínové legíny

Milujeme džínový look a tak v naší nabídce nemůže chybět model luxusních džínových legín. Protože si potrpíme na kvalitu, nechali jsme legíny ušít z pravé džínoviny – ručně broušeného materiálu. Díky tomu jsou legíny maximálně komfortní a tvoří sexy postavu. Zapnete je natotata pomocí tří knoflíků, které legínám, společně s designovým prošíváním, dodávají motorkářský šmrnc.

1. tip na outfit

 

Zapomeňte na složité kombinace a vsaďte na outfit džínových legín s bílým jednoduchým topem. Tato kombinace frčí od té doby, co byly džíny vynalezeny (50 léta) a my přesně víme proč. Je to prudce sexy. S vysokými podpatky extra třída, s pohodlnými kotníčkovými botami čistá kočičí elegance. Styl a pohodlí? Osobně ověřeno!

2. tip na outfit 

  

Luxusní džínové legíny jsou samy o sobě tak výrazné, že je přímo škoda je přebít dalšími kombinacemi. Proto jsme tentokrát vsadili na jednobarevné pohodlné tričko teplé barvy, díky kterému hrají legíny hlavní roli. Ledabyle zastrčený top navíc zužuje a zvýrazňuje pas, přičemž model působí lehce ledabyle. Vsaďte na pohodlí a eleganci, vyplatí se to!

Tento model u nás najdete jak v tmavě modré, tak i světle modré nebo černé barvě.