Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našeho e-shopu. Pokud budete pokračovat v prohlížení, s použitím cookies souhlasíte.

23. 02. 2017

Guess: Šperky, které ví, co potřebuješ

Ne, neboj, nebudeme ti vnucovat žádné cizí pány. Bratři Marcianové zvládli dokonale skloubit svou lásku k americkému stylu spolu s evropskou originalitou a vytvořili tak dnes už světoznámou módní značku Guess. A ta ti dodá vše, co hledáš.

Originalita se smyslem pro detail

Už od roku 1981, kdy byla značka Guess založena, se těší velké oblibě. Díky svému inovativnímu designu, naprosté originalitě i provokujícím reklamám si ji oblíbily jak mladé slečny, tak noblesní dámy. Snoubí v sobě totiž jednoduchost s luxusem, takže podtrhne osobnost každé ženy.

Originální šperk pro jedinečnou ženu

Odvážný vzhled, oslnivý třpyt a neotřelý design. Přesně takové jsou náramky z kolekce značky Guess. Kvalitní bižuterie zkombinovaná s chirurgickou ocelí a třpytivými kamínky ozdobí ruku každé ženy a zároveň se stane odpovědí na její jedinečnost. Náramky Guess vás přesvědčí o neutuchající kreativitě návrhářů a stanou se tvojí každodenní součástí. Jakmile tě oslní jejich třpyt, už jim nikdy neodoláš. A tobě pak zase neodolají pohledy kolemjdoucích…

Ozdoba bez nepříjemných reakcí

Šperky Guess se kromě luxusního designu mohou chlubit i dokonalým provedením. Na povrchu jsou totiž ošetřeny speciální vrstvou, navíc neobsahují nikl, a tak jsou vhodné i pro lidi, kteří trpí různými kožními nesnášenlivostmi. Náramky Guess se pyšní téměř nulovou alergickou reakcí, a to dokonce i u extrémně citlivých jedinců.

Takže pokud chceš potěšit svoje ego a být tou, na které spočinou zraky kolemjdoucích, pak už víš, že bratři Marcianové jsou tou správnou volbou. A každý den bude mnohem třpytivější…

Šperky Guess najdeš zde.