Jaké oblečení si s sebou vzít na fesťák?

Skvělý program plný zábavy, krásné počasí, bombastické koncerty, hromady lidí a spaní v provizorních podmínkách. To vše je spojeno s návštěvou letního festivalu. Přemýšleli jste nad tím, jaké oblečení si na něj zabalit?

Rockerky, technařky a hiphoperky

Rozhodování o tom, jaké oblečení si zabalíte na letní festival, začíná s největší pravděpodobností u toho, jaký hudební žánr na něm bude převládat. Výhodou festivalového prostředí je fakt, že se můžete skutečně odvázat. Nemůžete běžně nosit velké kšiltovky, zlaté řetězy a velké tenisky, protože pracujete v kanceláři? Zahoďte formální oblečení a užijte si módní svobody. Na festivalu na vás nikdo přes prsty koukat nebude, ba právě naopak. Skutečně máte jedinečnou příležitost sladit outfit s tím, jakou hudbu tak moc milujete.

nejleginy-festival-obleceni-pic-1

Připravte se na rozmary počasí

Nejednu návštěvnici hudebního festivalu zaskočilo ošklivé počasí. Vzhledem k tomu, že některé festivaly trvají i déle než 2 dny, je nutné připravit se na všechno. Základem je mít důležité součásti oděvu vždy dvakrát. Nikdy nevíte, kdy vám oblíbený svetr zmokne, případně zda-li ho někde omylem neztratíte či neušpiníte. Určitě si s sebou vemte pláštěnku přes hlavu, kterou můžete mít s sebou složenou neustále v kabelce. Když pak začne najednou pršet, vy nemusíte panikařit jako ostatní.

nejleginy-festival-obleceni-pic-4

Styl v bojových podmínkách

Pokud na konci festivalového dne nejezdíte někam do města na hotel, čeká vás pobyt ve stanu, případně nějakém karavanu. V každém případě se jedná o bojové podmínky, kde nemáte k dispozici kompletní šatník, žehličku a další běžné vybavení. Na to je dobré myslet už v momentě, kdy na festival balíte.

Nechcete mít oblečení zmuchlané? Máte pouze malý batoh? Chcete se cítit pohodlně? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, jsou pro vás jasnou volbou legíny! Snadno je zabalíte, jsou lehoučké a při vytváření outfitu dokáží být skvěle univerzální.

Na festival doporučujeme tyto legíny:

 MARIKA GABI

Lze to i elegantně

Pobyt na festivalu by rozhodně neměl být výmluvou a důvodem, proč zanedbat péči o vzhled. Dokonce i pod stanem se dokážete elegantně obléknout, učesat a nalíčit. Vše záleží pouze na tom, jak se dokážete na festival připravit. Když si přibalíte do kufříku luxusní legíny, máte výrobu elegantního looku o poznání jednoduší. Festivalů, na kterých se můžete v létě blýsknout, je ostatně celá řada. Za všechny můžeme jmenovat Rock for People, Colours of Ostava, Hip Hop Kemp či Mácháč. Na všech těchto festivalech můžete dokázat, že máte styl!