Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našeho e-shopu. Pokud budete pokračovat v prohlížení, s použitím cookies souhlasíte.

Blog

Třetí lekce běhání! Letní příprava na půlmaraton

14. 06. 2017

V předchozích dvou dílech o běhání jste se naučili důležité základy a postupy pro zvyšování vytrvalosti. Pokud se pro vás běhání stalo radostí, určitě se těšíte na další tréninky a pokroky. A co jiného je pokrokem, než uběhnutí půlmaratonu.

celý článek

Lesklý šatník dokáže zázraky

08. 06. 2017

Vysoce módní a na první pohled luxusní. Přesně to odlišuje lesklý šatník od běžných módních kousků. Nechte se okouzlit zajímavým módním stylem a pusťte lesk i do vašich outfitů. Nebudete litovat.

celý článek

Jaké oblečení si s sebou vzít na fesťák?

30. 05. 2017

Skvělý program plný zábavy, krásné počasí, bombastické koncerty, hromady lidí a spaní v provizorních podmínkách. To vše je spojeno s návštěvou letního festivalu. Přemýšleli jste nad tím, jaké oblečení si na něj zabalit?

celý článek

Proč budete džínové legíny milovat i v létě?

25. 05. 2017

Legíny jsou důležitou součástí šatníku po celý rok. Džínové modely pomáhají vykouzlit originální outfit především v létě. Jak je kombinovat během teplého počasí a proč si zaslouží pozornost?

celý článek

Široké boky nejsou překážkou. Legíny vám i tak budou slušet.

14. 05. 2017

Ne každá žena má proporce modelky. Plnější tvary a křivky však neznamenají, že si žena nemůže dovolit obléknout současné módní trendy, mezi které bez diskuze patří legíny. Čemu se u širokých boků určitě vyhnout?

celý článek

Křiklavé legíny jsou IN! Troufnete si na pestrost?

02. 05. 2017

Jste plná energie a potrpíte si na pohodlí? V tom případě vám udělají radost aktuální trendy v podobě sportovního oblečení, křiklavých barev a zajímavých vzorů.

celý článek

Druhá lekce běhání! Jak uběhnout více kilometrů?

27. 04. 2017

V prvním článku o běhání jsme vám pomohli naučit se nejdůležitější základy. V pokračování se dozvíte další zajímavé informace, které vám pomohou zlepšovat vaše budoucí výsledky. Věřte, že s každým větším pokrokem vás bude běhání více bavit.

celý článek

Až dvě třetiny žen nosí nevhodné barvy! Nepatříte mezi ně?

11. 04. 2017

Patříte mezi ženy, které mají plný šatník oblečení, ale stále nemají co na sebe? Kdykoliv se obléknete, zjistíte, že se v daném outfitu necítíte dobře? Důvodem jsou s největší pravděpodobností špatně zvolené barvy.

celý článek

Jarní outfity pod drobnohledem! Jaké trendy si zaslouží lajk?

06. 04. 2017

Jaro je skvělou příležitostí k oživení šatníku. Jaké aktuální trendy si zaslouží lajk a pozornost všech milovnic módy?

celý článek

Motorkářská bohyně – luxusní džínové legíny

03. 04. 2017

Milujeme džínový look a tak v naší nabídce nemůže chybět model luxusních džínových legín. Protože si potrpíme na kvalitu, nechali jsme legíny ušít z pravé džínoviny – ručně broušeného materiálu.

celý článek